Нардеп від Слуги народу назвала коронавірус «маркетинговим ходом», проте масками запаслась

кадр відео НАШ vi YouTube

Об этом сообщает Роспрес

Ольга Василевська-Смаглюк

кадр відео НАШ vi YouTube


Народний депутат від фракції Слуга народу Ольга Василевська-Смаглюк назвала «маркетинговим ходом» коронавірус COVID-19, від якого у Китаї померли 1 367 осіб.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу НАШ.

«У нашій фракції поділилися депутати на два табори: одні вважають, що коронавірус — це дійсно загроза, а другі — що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії, вважаю, що це маркетинговий хід, але про всяк випадок запаслася респіраторами, купила 10 штук по 150 гривень, щоб було», — сказала нардеп.

Ольга Василевська-Смаглюк зауважила, що на вчорашньому засіданні Кабміну питання загрози коронавірусу взагалі не порушувалося.

За останніми даними, число жертв нового коронавірусу Covid-19 в Китаї досягло 1 367 осіб. Летальні випадки зафіксовано в Гонконгу, Японії та на Філіппінах. Загальна кількість хворих перевищила 60 тисяч осіб.

Більшість випадків захворювання і летальних випадків зафіксовано в центральній провінції Хубей, де цей вірус був вперше виявлений в грудні 2019 року.

Перший випадок зараження коронавірусом Covid-19 був зареєстрований в китайському місті Ухань 31 грудня 2019 року. Тільки через тиждень влада Китаю підтвердила, що йдеться про новий вірус.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію в сфері охорони здоров’я в зв’язку з поширенням коронавірусу.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/koronavirus-ce-marketingoviy-hid-vasilevska-smaglyuk-novini-ukrajini-50070088.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя