Лайка замість похвали, або Чому українські спортсмени міняють громадянство

Мітинг за відставку керівника ФВУ

Сльози на очі навертаються, коли вітчизняні спортсмени здобувають перемоги й на їхню честь піднімають український прапор і вмикають гімн. Особливо тішить, коли цей гімн лунає на ворожій території або його чують відверто ворожі вуха. Об этом сообщает ukrinfonews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Український боксер Олександр Хижняк завоював золоту медаль на II Європейських іграх, які проходять в Мінську. Велика прикрість трапилася з президентом РФ Володимиром Путіним. Він був змушений разом з усіма відірвати свою дупу від стільця й стоячи вшанувати український гімн.

Нам є ким пишатись: Ломаченко визнаний найкращим боксером світу за версією The Ring

Олександр Хижняк
Олександр Хижняк / Фото Радіо Свобода

Володимир Путін встав під час виконання гімну України
Володимир Путін встав під час виконання Гімну України / Фото Радіо Свобода

Ми пишаємося перемогами наших спортсменів, шануємо їх і радо зустрічаємо в аеропорту "Бориспіль", коли вони повертаються з медалями на Батьківщину. Даруємо їм квіти – і майже одразу ж про них забуваємо. Тоді спортсмени залишаються сам на сам зі своїми проблемами й браком грошей на підготовку до наступних перемог.

Так само, одразу після перемоги забуває про них і держава. Всі ці голови федерацій, чільники профільних комітетів і подібні бюрократи, що присмокталися до українського спорту, радо фоотографуються з українськими спортсменами-переможцями. Але потому, більшість з них, так само швидко забувають про спортсменів і продовжують пиляти бюджет Міністерства молоді та спорту. Тоді у нас не те, що брак фінансування вітчизняних спортсменів, – а справжня катастрофа.

В Україні спортсмени власним коштом тренуються, у власному спорядженні, яке вони купують на свої гроші, тоді як усім їх би мала забезпечувати держава. От якби держава дійсно забезпечувала усім необхідним – лише тоді всі ті чиновники, які опікуються спортом мали б моральне право казати, що перемога українських спортсменів на міжнародних змаганнях – це спільна перемога. Але коли вони озвучують такі слова – просто примазуються до чужих перемог і собі приписують чужі досягнення.

Коли ж спортсмени мають сміливість назагал обуритися – чиновники закривають їм роти і погрожують завершити спортивну кар’єру. Найогидніше, що в товстопузих посадовців дійсно є усі важелі впливу, повноваження і можливості, щоб загубити долю талановитого спортсмена – лише тому, що той останній не прогнувся й має сміливість сперечатися. Потому ми дивуємося, що українські спортсмени залишають Батьківщину, змінюють громадянство й виходять на змагання під прапорами інших держав.

Славнозвісний пост з привітанням Ганни Соловей від Федерації велосипедного спорту України
Славнозвісний пост з привітанням Ганни Соловей від Федерації велосипедного спорту України

Мені не хотілося б, аби так вчинила Ганна Соловей, чемпіонка Євроігор-2019 у Білорусі, яку облаяв президент Федерації велосипедного спорту Олександр Башенко. Чорноротий чиновник погрожує виключити чемпіонку зі збірної України. Що найгірше, на нього немає управи – його не можуть навіть звільнити, а він продрвжуватиме робити все що зажадає...

Башенко
Президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко / Фото Facebook.com/ABBashenko

blog_ava
Свято Петра і Павла: що не можна робити у цей день
сьогодні
10122
Автор: Артем Овдієнко

Джерело статті: “http://24tv.ua/layka_zamist_pohvali_abo_chomu_ukrayinski_sportsmeni_minyayut_gromadyanstvo_n1177854”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя