Olena Kupina: "Як все почалося Я дивився дивовижний фільм з Грегорі..."

Olena Kupina в facebook:

Як все почалося Об этом сообщает vsesmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

Я дивився дивовижний фільм з Грегорі Пеком Джентльменська Угода Еліа Казан, 1947 і там хлопчик простим питанням зробив так що дорослий змінив свою точку зору.

Я подумав watta fuck!

Піднявся та став ремонтувати свій bike, який стояв АЖ після велодня 2016 памятаєте ту зливу... Замінив камеру, змастив ланцюг графітним змащенням який купив біля метро, 15 грн. і тепер bike робить лише шур-шур-шур-шур покришкою і асфальтом, відрегулював гальма зж-зж-зж-зж, зробив тестовий заїзд навколо кварталу перевірив гальма та перемикання передач. Заїхав до дому за рюкзаком і вперед.

Московський проспект, де асфальт новий - дивовижний . Але блядь де інформування про ремонт або обїзд, де регулювання!

Потім я вперше у Харкові скористався велодоріжкою... Асфальт та розмітки на ньому і перехрестя на 4. Приємно їхати .

Але тут виходять люди на перший план якщо це люди... І це блядь їбане сука гімно за сприйняттям ... Їдуть як хочуть, заїжджають на зустрічну смугу. Зупиняються всім своїм їбаним сімейством посеред доріжки і роблять фото. Мама їде біля дитини і вони займають всю доріжку. Про тих хто гуляє у навушниках по доріжці та бігає я вже мовчу. Мабуть вони ніколи не потрапляли у ДТП з велосипедом... А велосипед як авто - має гальмівний шлях...

Потім заїхав у Кунілінгучі і взяв свій улюблений хот-дог з овочами! У Нідерландах такого немає за 18.50 грн.!

Поки їв свій fast food побачив Anastasiia Ivashchenko і поїхав привітати її та Сергія. Сказав дякую за чудову підказку про аеропорти у Варшаві . Друзі, обережно подорожуйте! 100500 разів перевіряйте все!

Потім зустрів Olena Kupina та дівчат і також привітав їх.

Додому я дістався вже без краплі енергії. Прийняв дуже гарячий душ, зайшов у охолоджену кімнату до 16C. Зробив гарячий чай з медом 2017 року хоча тааааааааак хотілося випити склянку грейпфрутового соку з холодильника .

Все. Дивлюся фільм далі!Olena Kupina
Olena Kupina
Olena Kupina
Olena Kupina
Olena Kupina


ТОП новости

Вход

Меню пользователя