Щасливе та Гора - Статьи - Стоп Откат - Взятки, откаты, рейдерство в Украине


31 липня відбулась одна пресконференція, на якій йшлося про загальновідомі порушення з землями Бориспільського району.
Конфлікт триває за майже 4 тисячі гектар земель на території сіл Щасливе та Гора. Несправедливими рішень судів розпайовані землі колективного сільгосподарського підприємства передані у власність АТВТ «Укрфінком».
Присутній депутат від бориспільської районної ради лютував з приводу бездіяльності структур влади всіх рівнів. Словесно вимагав покарання причетних до оборутки депутатів обласної та районних рад, міліціонерів, суддів та працівників прокуратури.
Натомість член правління одного з київських юридичних товариств мляво толочив, що «маємо справу з рішеннями судів і їх так чи інакше доведеться виконувати. Однак, рішення ці несправедливі і якже нам бути?»
Надзаслужений юрист і ветеран Верховної Ради 3х скликань, що був наступним, розпочав власну передвиборчу кампанію з апеляції до своїх старих знайомих. Дивлячись в телекамериі передаючи вітання голові Верховного суду, Генеральному прокурору та суддям київського господарчого суду, одночасно цікавився наявністю совісті в останніх і закликав в усьому розібратись.
З усього почутого і побаченого можна зробити лише один висновок. Україна – це територія, на якій може бути вкрадене або відібране власне майно, активи, фінанси, виробництво, підприємство, юридичні права. Жоден з існуючих Законів не гарантує недоторканості приватної власність. Боротись з проявами злочинної корумпованості влади шляхом подачі судових позовів — не реально.
Бориспільська справа свого роду випробувальна куля: якщо злочиннцям вдасться відібрати в людей їх землі, отримаємо злочини більшого масштабу в межах країні.
Навесні Антирейдерському Союзу Підприємців Українивдалось задавити подібну першу спробу політичного рейдерства в Україні, що стосувалась перевиборів в смт.Козин.
Події вказують на реальну здатність практик, що їх запроваджує в життя Антирейдерський Союз Підприємців України. Поєднуючи силу юридичних знань, невпинне висвітлення проблем в усіх засобах масової інформації та покладаючись на голос громадської свідомості, АСПУ стає єдиною суспільно-громадською організацією, що здатна відновити справедливість.

Источник: antiraider.org

Источник: “http://stopotkat.net/news/view/15663”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя